نقاشی دروغ !

اگه جرئت داری

 نقاشی کن !!

یکی از آخرین تحقیقات امروزی میگه : میشه از روی نقاشی آدم ، فهمید که طرف داره دروغ میگه یا نه !

میگم این روزا حتی نقاشی کردن هم داره خطرناک میشه و می تونه آدمو لو بده ... شایدم بشه پیشنهاد داد که در زندان ها ، به طور نامحسوس ، وسایل نقاشی رو در اطراف زندانی قرار بدن تا او وسوسه بشه و یه تابلو بکشه ... اون وقته که میشه یقه شو گرفت و فهمید که طرف تا حالا داشته دروغ می گفته یا نه !

یه چیزی بهتون بگم ؟!
یکی از اقوام می گفت : شوهرم نقاشی می کشه ... اما از وقتی خونده که از روی نقاشی میشه به دروغ طرف پی برد ...نمی دونم نقاشی هاشو چیکار کرده که کمترین اثری از هیچ کدومشون در دست نیست .

به قول خود بنده :
تا بعضی ها هی پز ندن که ما نقاشیم و نقاشی می کشیم . حالا اگه مردش هستن بیان جلو و پز بدن که نقاشی می کشن !!

/ 2 نظر / 16 بازدید
هنرمندان پرشین بلاگ

هنرمند گرامی ، سلام عید سعید غدیر بر شما مبارک همچون سالیان گذشته، جشن شب یلدای وبلاگستان از طرف سایت پرشین بلاگ با حضور وبلاگ نویسان و هنرمندان و با هدف بزرگداشت سنت شب یلدا برگزار می گردد بدین وسیله از شما هنرمند پرشین بلاگ دعوت می شود تا در این مراسم حضور به هم رسانید زمان : یکشنبه، ٢٢ آذر ١٣٨٨ ساعت : ١۶ الی ١٨ مکان :‌ تقاطع بزرگراه آل احمد و چمران، دانشکده مدیریت دانشگاه تهران، تالار الغدیر نکته هنرمندان گرامی با توجه به اینکه شما از مهمانان ویژه ما هستید ، در صورتی که حضور شما در جشن قطعی است لطفا شماره تماس خود را برای ما ارسال کنید تا جهت هماهنگی لازم با شما تماس بگیریم . با تشکر _ مدیران وبلاگ هنرمندان پرشین بلاگ سیامک ساسانیان _ نگار نیک نفس

فرید صلواتی

اینبار می خواهم غدیر را به گونه ای دیگر به شما تبریک گویم[گل]